galeria zdjęć

 

 

           W dniu 10 czerwca 2012 r. na hali sportowej Zespołu Szkól im. H. Kołłątaja w Jordanowie został rozegrany Turniej Karate Tradycyjnego w konkurencji KATA o puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Jordanowie.

            W turnieju wzięli udział zawodnicy i zawodniczki z Zakopiańskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Sekcję Jordanów reprezentowała grupa 25 zawodników. Zawody podzielone były na siedem grup wiekowych. W każdej z tych grup zawodnicy z sekcji Jordanów zajmowali czołowe miejsca. Największe emocje wzbudzały starty najmłodszych „karateków” w wieku od pięciu do ośmiu lat.

            Uczestnicy otrzymali puchary i medale w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także pamiątkowe dyplomy oraz zostali obdarowani słodyczami.

 

Turniej obfitował we wspaniałe pokazy:

Pokaz enbu w wykonaniu Krzysztofa Hanusika i Damiana Żura medalistów mistrzostw Polski.

Pokaz kata drużynowego z interpretacją w wykonaniu Krzysztofa Hanusika, Konrada Barłoga, Damiana Żura.

Pokaz kata drużynowego zaprezentowały panie reprezentujące ZKKT na mistrzostwach Polski Seniorów w składzie: Anita Gacek, Anna Skawska oraz Dominika Bolechowska.

Turniej stał na wysokim poziomie technicznym i organizacyjnym.

           Patronatem medialnym turniej objął Regionalny Portal Informacyjny „beskidzka24.pl” oraz Małopolska Kronika Beskidzka pod redakcją Pana Wojciecha Ciomborowskiego.

 

            Wszystkich chętnych chcących ćwiczyć, później uczestniczyć w takim turnieju, zapraszamy od września w każdy wtorek i piątek od godz. 1730 na halę sportową Liceum Ogólnokształcącego w Jordanowie.

 

  Organizator Turnieju - Janusz Gacek