W niedzielne popołudnie 12 marca w Centrum Kultury w Jordanowie odbył się spektakl teatralny A. Fredry pt. "Zemsta". Sztukę w reżyserii Pani Magdaleny Sokołowskiej-Gawrońskiej przedstawili aktorzy teatru pod Zamkiem z Dobczyc i był to ich dziesiąty jubileuszowy występ. Podczas występu widać było fachową rękę Pani reżyser, a aktorzy w swoje role wcielili się doskonale i wykazali się niezwykłą starannością i dbałością o detale w przedstawianiu swoich postaci. To była prawdziwa uczta dla ducha i niezapomniane chwile spędzone ze sztuką, za co licznie zgromadzona publiczność podziękowała aktorom gromkimi brawami. W spektaklu wystąpili: Piotr Skóra (Cześnik), Adam Ruta (Rejent), Paweł Stoch (Papkin), Julia Piwowarczyk (Klara), Paweł Piwowarczyk (Wacław), Katarzyna Matoga (Podstolina), Arkadiusz Koliński (Dyndalski) oraz Marek Cieślak (Murarz). Koordynatorem grupy była Danuta Kasprzyk, scenografią zajmowała się Anita Werner, a światłem i dźwiękiem operował Michał Rozwadowski. Dziękujemy bardzo całej grupie teatralnej za przyjazd do naszego miasteczka i życzymy dalszych sukcesów i wielu występów.