PROGRAM DNI JORDANOWA

12 - 18 SIERPNIA 2013r.

12 sierpnia poniedziałek

18.00 – BIESIADA KLUBU AKTYWNYCH MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY   - (Ośrodek Wypoczynkowy „Strumyk”)

13 sierpnia wtorek

17.00 – BENEFIS prof. JERZEGO SEMSCHA – (Galeria „Pod Basztą” ul. Rynek 2)

14 sierpnia środa

17.00 – JORDANOWSKIE SPOTKANIA Z PODRÓŻNIKAMI - Wiktoria Leśniakiewicz „Islandia kraj ognia, wody i wiatru” - ( duża sala MOK)

15 sierpnia czwartek

20.00 – WIECZÓR BLUESOWY W STAREJ BASZCIE - gra zespół „Hukku Kupa” (Klub „Stara Baszta” Rynek 2)

16 sierpnia piątek

17.00 – WYSTĘPY GRUP MUZYCZNYCH Z ODROWĄŻA I MASZANY – współczesne SAKROSONGI w wykonaniach młodzieżowych grup muzycznych

pt. „Śpiewam dla Ciebie” - (sala Domu Strażaka w Jordanowie)

19.30 – WYSTĘP ZESPOŁU HIP – HOP „FULL POWER SPIRIT” z programem ”Znajdź pomysł na siebie” - (sala Domu Strażaka w Jordanowie)

17 sierpnia sobota

11.00 -- TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY POWIATU SUSKIEGO - (Świetlica Szkoły Podstawowej w Jordanowie)

12.00 – OTWARCIE WYSTAWYpt.” Z dziejów jordanowskiego sportu” (sala USC w Urzędzie Miasta Jordanowa)

• WRĘCZENIE ODZNACZEŃ „ZASŁUŻONY DLA ZIEMI JORDANOWSKIEJ”

18.45 – KONCERT CHÓRU „CORO POLIFONICO” z Portoscuso oraz chóru „BEL CANTO” z Jordanowa pt. ”Cantate Domino”pod dyr. Andrea Medda

(Kościół Parafialny w Jordanowie)

10.00 -- TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW im. Milana Łaczka o Puchar Prezesa LKS „JORDAN” Jordanów w dwóch kategoriach wiekowych. Młodziki

rocznik 2001-2002 oraz Orliki roczniki 2003 i młodsi (w rozgrywkach biorą udział piłkarze z zaprzyjaźnionego miasta Miłosław)

15.00 -- MECZ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA JORDANOWA - Jordanów – Reszta Świata

19.00 -- FESTYN

18 sierpnia niedziela

KIERMASZ PRAC WYCHOWANKÓW ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY PRZY STOWARZYSZENIU TRZEŹWOŚCI „DOM”

(Urząd Miasta Jordanowa)

9.00AKCJA HONOROWEGO KRWIODASTWA ORGANIZOWANA PRZEZ OSP - Dom Strażaka” w Jordanowie ul. Mickiewicza 8

w trakcie imprezy liczne konkursy dla dzieci i młodzieży przygotowane przez MOK

14.00 -- Występ zespołu REZONANS muzyka biesiadna

14.30 – POKAZ RATOWNICZO-GAŚNICZY w wykonaniu OSP w Jordanowie (plac za Ratuszem Miejskim)

16.00 -- KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ OSP JORDANÓW

16.30 -- WYSTĄPIENIE BURMISTRZA MIASTA JORDANOWA - (ogłoszenie wyników konkursu na „Najładniejszy ogród przydomowy” i wręczenie nagród)

16.50 -- „HOPE DANCE” pokaz Szkoły Tańca Nowoczesnego  ze Skomielnej Białej

-- „FRESH CREW” pokaz Szkoły Tańca Nowoczesnego   z Jordanowa

-- „JAZZ DANCE CENTER” pokaz Krakowskiej Szkoły Tańca Nowoczesnego

-- POKAZ ZUMBY W WYKONANIU GRUPY „NORDFIT”

-- POKAZ KARATE TRADYCYJNEGO Zakopiańskiej Szkoły Karate

18.00 -- Występ zespołu „TRZY KORONY” przeboje zespołów Czerwone Gitary, Skaldowie i inne grane na żywo!!!

20.00 -- Występ zespołu ŻUKI ROCK AND ROLL - przeboje zespołu The Beatlesi inne grane na żywo!!!

22.00 -- Występ zespołu rockowego „WYRWANI” -znane przeboje muzyki rockowej Dżem, Rock And Roll i inne światowe przeboje grane na żywo

24.00 -- Występ zespołu rockowego „LAZARET” ze Słowacji – przeboje zespołów AC/DC, Nazaret, Black Sabbath, Deep Purple