galeria zdjęć

08 stycznia 2010 roku  - KONCERT Z CYKLU „JORDANOWSKIE SPOTKANIA Z MUZYKĄ KLASYCZNĄ I JAZZEM” – Występ grupy muzycznej z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły  Muzycznej II st. Im. F. Chopina w Krakowie 

 Miejski Ośrodek Kultury rozpoczyna nowa formę kulturalną w naszym Mieście pod nazwą „Jordanowskie spotkania z muzyka klasyczna i jazzem”. Naszym celem jest przybliżenie muzyki klasycznej i jazzu mieszkańcom naszego Miasta. Liczymy, że w tych spotkaniach licznie będzie brała udział nasza jordanowska młodzież i dzieci  a przez swój udział w koncertach zwiększy się ich wiedza na temat muzyki klasycznej oraz instrumentów na których grają występujący artyści. Kolejną zaletą takich koncertów jest bliski kontakt muzyków z publicznością dający  uczucie wspólnej więzi.

Na to nasze pierwsze spotkanie postanowiliśmy zaprosić jazzową grupę muzyczną z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły  Muzycznej II st. Im. F. Chopina w Krakowie. Młodzież przygotowała kilkadziesiąt utworów jazzowych i znanych utworów rozrywkowych, które bardzo podobały się publiczności. Koncert odbył się w sali USC w Urzędzie Miasta przy wypełnionej po brzegi sali z czego wnioskujemy, że ta forma kulturalna wejdzie na stałe do kalendarza imprez naszego Miasta.

Grupa jazzowa wystąpiła w składzie :

- Mateusz jelonek - trąbka

- Kamil Szot - trąbka

- Dawid Szot - fortepian

- Staszek Konstanty - perkusja

- Szymon Konstanty – gitara basowa