WOŚP 2021

Sztab WOŚP nr 273 MOK Jordanów podliczył zebrane pieniądze podczas zbiórki prowadzonej przez wolontariuszy na terenie Jordanowa, Lętowni i Osielca i pragniemy poinformować, że w Jordanowie zebraliśmy kwotę 9969 zł, w Łetowni harcerze zebrali kwotę 5555 zł, a w sklepie Lewiatan Osielec zebrano 1805 zł. Łącznie nasz sztab zebrał 17329 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wrzucili do naszych puszek choćby jeden grosik. Na mieszkańców Ziemi Jordanowskiej zawsze możemy liczyć . Bardzo dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Jordanowie za przesłanie pieniędzy bez pobrania prowizji za przelew.
DZIĘKUJEMY BARDZO W IMIENIU ORGANIZATORÓW.

ZBIÓRKA NARZECZ WOŚP 2021

FERIE 2021 Z MIEJSKIM OŚRODKIEM KULTURY

Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie zaprasza dzieci w wieku do lat 9 na spektakl pt. "Szkoła Pana Kleksa" w wykonaniu Teatru "Blaszany Bębenek". Spektakl odbędzie się 18 marca o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej ul. Rynek 2. Darmowe wejściówki są do odebrania w biurze MOK ul. Rynek 2 na parterze od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00. Ilość miejsc ograniczona !

Młodzież i dzieci  zapraszamy w czasie ferii na zajęcia malarstwa sztalugowego, które odbywają się  w Miejskim Ośrodku Kultury w środy i piątki w dwóch grupach. I grupa 14.30 - 16.00, II grupa 16.00 - 17.30. Na zajęcia przychodzimy w maseczkach.

Zapraszamy dzieci oraz młodzież na zajęcia muzyczne w czasie ferii, które odbywają się od poniedziałku do czwartku

W czasie ferii w środy i piątki od godz. 14.00 - 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie odbywają się zajęcia witrażu.  W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

W środy  w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie odbywają się zajęcia malarstwa na szkle w godzinach  16.00 - 18.00. W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

We wtorki  od godz. 16.00 - 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie prowadzone są zajęcia bibułkarstwa.  W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

We wtorki  od godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie prowadzone są zajęcia teatralne.  W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

We wtorki zapraszamy na wielopokoleniowe zajęcia szachowe w grupach od godz 16.30 - 18.00 i grupa zaawansowana godz. 18.00 - 19.30

Zapraszamy na zajęcia Tańca Nowoczesnego w poniedziałki gr. I 17.00 - 18.00

Prowadzimy darmowe zajęcia robotyki dla dzieci od 10 roku życia. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny.

We czwartki od godz. 14.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie odbywają się zajęcia kreatywne. W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

W poniedziałki od godz. 17.00 w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej  w Jordanowie odbywają się zajęcia gimnastyki sportowej.