22 listopad 2020

ZBIÓRKA NARZECZ WOŚP 2021

FERIE 2021 Z MIEJSKIM OŚRODKIEM KULTURY

Młodzież, dzieci oraz dorosłych zapraszamy na zajęcia malarstwa sztalugowego, które odbywać się będą w Miejskim Ośrodku Kultury we czwartki. Prosimy o zapisywanie się do grup zajęciowych telefonicznie, przez facebooka lub mailowo. Na zajęcia przychodzimy w maseczkach.

Zapraszamy dzieci oraz młodzież na poranki muzyczne, które odbywaja się codziennie

We  czwartki od godz. 12.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie odbywają się zajęcia witrażu. Prosimy o zapisywanie się na zajęcia telefonicznie. W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

W poniedziałki od godz. 13.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie odbywają się zajęcia malarstwa na szkle. Prosimy o zapisywanie się na zajęcia telefonicznie. W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

We wtorki od godz. 10.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie odbywają się zajęcia kreatywne. Prosimy o zapisywanie się na zajęcia telefonicznie, przez facebooka lub mailowo. W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

W środy od godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie prowadzone są zajęcia teatralne. Prosimy o zapisywanie sie na zajęcia telefonicznie, przez facebooka lub mailowo. W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.

W piątki od godz. 10.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie prowadzone są zajęcia animacyjne. Prosimy o zapisywanie sie na zajęcia telefonicznie, przez facebooka lub mailowo. W zajęciach uczestniczymy w maseczkach.